بستن
دانلود بازی Animation Throwdown: Epic CCG

Animation Throwdown: Epic CCG

دانلود فایل ها

دانلود بازی Animation Throwdown: Epic CCG

دانلود بازی Animation Throwdown: Epic CCG به دلیل استفاده از کاراکترهای معروف، به یکی از آثار محبوب در میان بازیکنان تبدیل شده است. بازی Animation Throwdown: Epic CCG یک بازی کارتی می باشد که توسط کمپانی Kongregate ساخته شده است. در این بازی، شما با شخصیت‌ های محبوب انیمیشن‌ های معروفی مانند Family Guy، Bob’s Burgers، Futurama، American Dad و King of the Hill بازی می‌ کنید. در بازی Animation Throwdown: Epic CCG، شما به عنوان یک بازیکن، باید یک سری کارت بازی را جمع آوری کرده و از آن‌ ها برای شکست دادن حریفان خود استفاده کنید. هر کارت بازی شامل شخصیت‌ های مختلفی با قدرت‌ ها و ویژگی‌ های خاص است که برای استفاده در بازی شما می‌ توانید آن‌ ها را به دست آورید. هدف اصلی شما در این بازی، شکست دادن حریفان خود و رسیدن به بالاترین سطح بازی است. برای این کار، شما باید به شکل استراتژیک با کارت‌ های خود برخورد کنید و توانایی‌ های خود را بهبود بخشید. بازی Animation Throwdown: Epic CCG دارای گرافیک جذاب و صداگذاری بسیار خوبی است که به شما تجربه‌ ای دلنشین از بازی کردن با شخصیت‌ های محبوب انیمیشنی را ارائه می‌ دهد. درحال حاضر دانلود بازی Animation Throwdown: Epic CCG از طریق وب سایت بازی گیمز برای کاربران ایرانی امکان پذیر شده است.

دانلود بازی Animation Throwdown: Epic CCG

تاریخچه بازی Animation Throwdown: Epic CCG

بازی Animation Throwdown: Epic CCG در سال 2016 توسط شرکت Kongregate منتشر شد. این بازی کارتی متفاوت و جذاب، با استفاده از شخصیت‌ های محبوب انیمیشنی ساخته شده است. این بازی با توجه به محبوبیت بالای انیمیشن‌ های ذکر شده، بسیار مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و به سرعت تبدیل به یکی از محبوبترین بازی‌ های کارتی شد. در اوایل انتشار، بازی Animation Throwdown: Epic CCG فقط برای دستگاه‌ های iOS و Android ارائه شده بود، اما بعدا نسخه‌ های دیگری از این بازی برای دستگاه‌ های دیگر نیز تولید گردید. تاریخچه بازی Animation Throwdown: Epic CCG با توجه به اینکه حدود 7 سال از انتشار بازی می گذرد، هنوز هم یکی از بازی های پر دانلود در مارکت های معتبر می باشد.

گیم پلی بازی Animation Throwdown: Epic CCG

گیم پلی بازی Animation Throwdown: Epic CCG بر پایه مکانیک کارتی و استراتژیک ساخته شده است. در این بازی، شما با استفاده از کارت‌ های شخصیت‌ های مختلف انیمیشن، باید در مقابل حریف خود قرار بگیرید و سعی کنید با استراتژی‌ های مناسب به پیروزی برسید. شما در بازی Animation Throwdown: Epic CCG با یک دسته کارت بازی را شروع می‌ کنید که می‌ توانید با بازی کردن و پیروزی در مبارزات، کارت‌ های جدید را جمع آوری کرده و دسته کارت خود را تقویت کنید. هر کارت بازی در بازی Animation Throwdown: Epic CCG شامل شخصیت‌ های مختلف با قدرت‌ ها و ویژگی‌ های خاص است که برای استفاده در بازی شما می‌ توانید آن‌ ها را به دست آورید. همچنین، شما می‌ توانید با استفاده از کارت‌ های خود، دسترسی به توانایی‌ های خاصی داشته باشید که می‌ تواند در شکست حریفان شما به شما کمک کند.

ویژگی های بازی Animation Throwdown: Epic CCG

  1. استفاده از شخصیت‌ های مختلف انیمیشنی مانند Family Guy، Bob’s Burgers، Futurama، American Dad و King of the Hill
  2. مکانیک کارتی و استراتژیک جذاب و هیجان‌ انگیز
  3. جمع آوری کارت‌ های جدید و تقویت دسته کارت ها
  4. قابلیت ترکیب کارت‌ ها برای به دست آوردن کارت‌ های قدرتمندتر
  5. امکان بازی با دوستان و بازیکنان دیگر در حالت آنلاین
  6. بخش‌ های مختلفی از جمله حالت تک نفره، حالت دو نفره، حالت گفتگو و حالت رقابتی
  7. حضور کارت‌ های نادر و خاص که بازیکنان می‌ توانند آن‌ ها را با جمع آوری منابع بازی به دست بیاورند
  8. محیط گرافیکی زیبا و صداگذاری مطلوب
  9. پشتیبانی از تمامی دستگاه‌ های iOS و Android
ثبت امتیاز
Animation Throwdown: Epic CCG screenshot 0Animation Throwdown: Epic CCG screenshot 1Animation Throwdown: Epic CCG screenshot 2Animation Throwdown: Epic CCG screenshot 3

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی Teen
دسته بندی ماجراجویی
29 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *