بستن
دانلود بازی Antistress - relaxation toys

Antistress - relaxation toys

دانلود فایل ها

دانلود بازی Antistress – relaxation toys

دانلود بازی Antistress – relaxation toys: بازی Antistress – Relaxation Toys یک بازی سرگرم کننده و مفرح می باشد که به منظور کاهش استرس و اضطراب طراحی شده است. این بازی شامل مجموعه ای از ابزارهای بازیابی و آرامش بخش است که به شما کمک می کنند تا به طور طبیعی و آرامش بخش استرس خود را کاهش دهید. بازی Antistress – Relaxation Toys شامل انواع ابزارهای بازیابی مختلفی است که به شما اجازه می دهد تا به صورت خلاقانه و آرامش بخش با آنها بازی کنید. هم اکنون امکان دانلود بازی Antistress – relaxation toys برای کاربران ایرانی در وب سایت بازی گیمز فراهم شده و شما می توانید این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید.

دانلود بازی Antistress - relaxation toys

معرفی بازی Antistress – relaxation toys

در بازی Antistress – Relaxation Toys، شما می توانید با ابزارهایی مانند لگو، بازیافتی، بالشتک، توپ، پازل و… بازی کنید. همچنین، بازی دارای چالش های مختلفی است که به شما اجازه می دهد تا خلاقیت خود را در استفاده از ابزارهای بازیابی نشان دهید و به عنوان یک بازیکن مهارت های خود را در این بازی بهبود بخشید.

گیم پلی بازی Antistress – relaxation toys

بازی Antistress – Relaxation Toys یک بازی ساده و آرامش بخش است که در آن شما با استفاده از ابزارهای بازیابی مختلف، استرس خود را کاهش می دهید. در این بازی، هدف شما پیدا کردن راه هایی برای آرام کردن خود و خلاقیت در بازی با ابزارهای مختلف است.

ابزارهای بازیابی در بازی Antistress – Relaxation Toys شامل اشیای مختلفی مانند لگو، بازیافتی، توپ، بالشتک، پازل و… هستند. با استفاده از این ابزارها، شما می توانید به صورت خلاقانه و آرامش بخش بازی کنید و به تدریج استرس خود را کاهش دهید.

Antistress – Relaxation Toys دارای چندین حالت بازی است که هر یک از آنها به شیوه خودشان طراحی شده اند. در یکی از حالت ها، شما می توانید با استفاده از یک بازیافتی، آثار الهام بخشی بسازید و آن را از طریق اینستاگرام به اشتراک بگذارید. در حالت دیگر، شما به همراه یک دوست یا خانواده می توانید بازی کنید و با یکدیگر به سرگرمی و ریلکسیشن بپردازید.

دانلود بازی Antistress – relaxation toys برای موبایل

بازی Antistress – Relaxation Toys برای همه سنین مناسب است و نیازی به تجربه قبلی در بازی های رایانه ای ندارد. گرافیک زیبا و آرامش بخش این بازی به شما کمک می کند تا به طور طبیعی استرس خود را کاهش دهید و تنش های روزمره خود را فراموش کنید. بازی Antistress – Relaxation Toys با گرافیک زیبا و صداهای آرامش بخش طراحی شده که به شما کمک می کند تا به صورت طبیعی و آرامش بخش استرس خود را کاهش دهید. بازیکنان می توانند با بازی کردن این بازی، لذت بردن از آرامش و رفع استرس خود را تجربه کنند.

به طور کلی، بازی Antistress – Relaxation Toys یک بازی سرگرم کننده و مفرح است که به شما کمک می کند تا به صورت آرام و خلاقانه استرس خود را کاهش دهید. این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک بازی آرامش بخش و مفرح هستید که به شما کمک می کند تا از استرس و اضطراب خود رهایی پیدا کنید. در حال حاضر شما می توانید با دانلود بازی Antistress – relaxation toys از آخرین نسخه این گیم برروی موبایل خود بهره مند شوید.

ثبت امتیاز
Antistress - relaxation toys screenshot 0Antistress - relaxation toys screenshot 1Antistress - relaxation toys screenshot 2Antistress - relaxation toys screenshot 3

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی Everyone
دسته بندی معمایی
35 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *