بستن
دانلود بازی Call of Dragons | دانلود بازی ندای اژدها

Call of Dragons

دانلود فایل ها

دانلود بازی Call of Dragons | دانلود بازی ندای اژدها

دانلود بازی ندای اژدها

Call of Dragons ندای اژدها یک بازی فتح فانتزی MMO از سازندگان Rise of Kingdoms است که یک تجربه جنگی استراتژیک باورنکردنی را ارائه می دهد. طراحی ویژه، گرافیک فوق العاده و گیم پلی جذاب بازی کالاف دراگونز قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد. همچنین با دانلود بازی Call of Dragons می توانید از قابلیت ها و امکانات ویژه این بازی بهره مند شوید و با سلاح های پیشرفته تر با دشمنان خود بجنگید و پیروز شوید. در ادامه با دانلود بازی ندای اژدها با وب سایت بازی گیمز همراه باشید.

دانلود بازی Call of Dragons

دانلود بازی Call of Dragons

در ادامه دانلود بازی ندای اژدها، به داستان بازی و روایت جذاب کالاف دراگونز می پردازیم. سرزمین تاماریس در بازی ندای اژدها از جانوران باستانی غول پیکر مانند هیدراها، صخره های تندر و اژدهایان قدرتمند پر شده است. شما باید با همراهی واتحاد نیروهای خود با آنها بجنگید و در نهایت تحت سلطه خود درآورید. به گونه ای که آنها به سلاح های مخفی شما تبدیل شوند. سپس قهرمانان توانمند و حرفه ای را به عنوان رهبر برای نیروهای خود انتخاب کنید تا به آنها آموزش دهند که چگونه از توانمندی های ویژه خود استفاده کنند.

همچنین یاد بگیرند که چطور در نبردها به یکباره نامرئی شوند و دشمنان خود را گیج و مبهوت کنند وسپس در یک لحظه کل میدان جنگ را مورد حمله قرار دهند. شما با دانلود بازی ندای اژدها می توانید از طریق همراهی تیم خود با دشمنان بجنگید. در این نبردها باید خطوط مقدم حمله را شارژ کنید، جاده های مهم را به عنوان یک راه گریز در مواقع حیاتی، حفظ کنید و موانع دفاعی بسازید. همه ی اینها در میدان نبرد مانند یک ماشین روغن کاری شده برای شما ایفای نقش کرده و کمک می کنند راحت تر در جنگ با دشمنان خود پیروز شوید.

دانلود بازی ندای اژدها

دانلود بازی کالاف دراگونز

با شروع دانلود بازی Call of Dragons می‌ توانید از بین گروه الف‌ ها، جادوگران و انسان‌ ها یکی را انتخاب کنید. با پیشرفت در بازی و قوی‌ تر شدن، توانایی به خدمت گرفتن انواع سربازها را در ارتش خود خواهید داشت. علاوه بر مبارزه استراتژیک، بازی Call of Dragons شما را به ساختن شهرتان نیز ملزم می‌ کند؛ مفهومی که اکثر گیمرهای موبایل با آن آشنا هستند، زیرا بسیاری از بازی‌ ها دارای این مکانیک هستند.

از لحاظ گرافیکی، دانلود بازی کالاف دراگونز یکی از خیره کننده‌ ترین و چشم‌ نوازترین بازی‌ های موبایلی در طی چند سال اخیر است. گروه شما می‌ توانند انواع آیتم ها را در جهان بازی کشف کنند، از جمله سرزمین‌ های جدید برای اکتشاف، دشمنان برای شکست دادن، و سرزمین‌ هایی برای نبرد. تاماریس، دنیایی که بازی Call of Dragons در آن اتفاق می‌افتد، بسیار بزرگ است. در ادامه به ویژگی های دانلود بازی کالاف دراگونز خواهیم پرداخت.

ویژگی های دانلود بازی Call of Dragons

  • شکار و رام کردن بهموت ها: ‏سرزمین تاماریس مملو از بهموت ها است-جانوران باستانی غول پیکر مانند هیدراها، صخره های تندر، و اژدهایان قدرتمند و وحشتناک. شانه به شانه متحدان خود بایستید تا آنها را به پاشنه بیاورید، سپس آنها را آموزش دهید تا به سلاح مخفی شما تبدیل شوند. سپس، در ساعت نیاز خود، Behemoths را مستقر کنید تا دشمنان خود را درهم بشکنند!
  • واحدهای درمان رایگان: با دانلود بازی Call of Dragons می توانید واحدهای زخمی را می توان به طور خودکار بدون مصرف هیچ منبعی بهبود بخشید. به جنگ بپردازید، بازیکنان دیگر را به چالش بکشید و تا دلتان بخواهد بجنگید! بدون نگرانی در مورد ذخایر خود از هیجان میدان نبرد لذت ببرید. مسیر شما برای فتح اکنون آغاز می شود!
  • موجودات خارق العاده بی شمار: ‏سرزمین تاماریس مملو از نژادهای خارق العاده است: الف های نجیب، اورک های توانا، ساتیره های زیرک، ترانت های خردمند، عقاب های جنگلی باشکوه و آسمان های ماورایی. هر کدام از این نژادها می توانند به نیروهای شما بپیوندند و آنها را به پیروزی برسانند. در همین حال، هیدراها، خرس‌ های غول‌ پیکر، تاندر راک‌ ها و دیگر موجودات ترسناک در کمین هستند. این موضوع یکی از اصلی ترین موارد محبوبیت دانلود بازی ندای اژدها به حساب می آید.

دانلود بازی کالاف دراگونز 

  • مهارت‌ های قهرمان قدرتمند: ‏قهرمانان توانا را برای رهبری نیروهای خود اختصاص دهید، و آنها را آموزش دهید تا از توانایی های قدرتمندی استفاده کنند که به آنها امکان می دهد نامرئی شوند، در یک لحظه در سراسر میدان نبرد حمله کنند یا حملات ویرانگر AoE را انجام دهند! بر میدان نبرد مسلط شوید، سپس در یک لحظه حساس ضربه بزنید تا جریان نبرد را تغییر دهید و ادعای پیروزی کنید!
  • زمین سه بعدی و لشکرهای پرواز: ‏از ثروتمندان و زمین های سه بعدی متنوع برای انجام حملات سریع، دفاع از موقعیت خود و انجام حملات هوایی برای درهم شکستن دشمن با استراتژی. لژیون های پرنده را در میان دره ها، بیابان ها، رودخانه ها و کوه ها مستقر کنید تا ضربه ای ویرانگر وارد کنید!
  • بهره برداری، کاوش، و نابود کردن دشمنان: ‏شکوفایی پادشاهی در دستان شماست ساختمان‌ ها و فن‌آوری‌ ها را ارتقا دهید، نیروها را آموزش دهید، منابع را جمع‌ آوری کنید، قلمرو خود را گسترش دهید و ثابت کنید که شایسته حکومت بر تاماریس هستید! تمامی این قابلیت ها و ماموریت های جذاب را می توانید با دانلود بازی کالاف دراگونز برروی گوشی موبایل خود داشته باشید.
  • هر واحد مهم است: ‏به عنوان مبارزه کنید یک تیم! فرقی نمی‌ کند خطوط مقدم را شارژ کنید، جاده‌ های حیاتی را حفظ کنید، یا موانع دفاعی بسازید، همه می‌ توانند نقش خود را در اداره میدان جنگ مانند یک ماشین روغن‌ کاری شده ایفا کنند-پیروزی شما به آن بستگی دارد.
ثبت امتیاز
Call of Dragons screenshot 0Call of Dragons screenshot 1Call of Dragons screenshot 2Call of Dragons screenshot 3

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی Teen
دسته بندی استراتژی
187 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *