بستن

دانلود بازی Life is a Game

بازی Life is a Game یک بازی شبیه‌ سازی زندگی می باشد که توسط شرکت Daerisoft توسعه داده شده است. این بازی برای سیستم عامل های اندروید و ios عرضه شده و روایتگر یک زندگی کامل از بدو تولد تا زمان مرگ است. تاریخچه بازی Life is a Game به سال 2016 باز می‌ گردد که در آن زمان بازی توسط شرکت Daerisoft منتشر شد. این بازی به دلیل گیم پلی ساده و اعتیادآور خود، در میان کاربران محبوبیت بالایی پیدا کرده و به شدت مورد توجه گیمرهای سراسر دنیا قرار گرفته است.

گیم پلی بازی Life is a Game

در بازی Life is a Game شما با شخصیت اصلی بازی شروع می‌ کنید که در آن زمان کودک است. شما باید با انجام وظایف مختلف و تصمیم‌ گیری‌ های متعدد زندگی خود را ادامه دهید. هر تصمیمی که در بازی بگیرید، می‌ تواند تاثیر بسزایی در زندگی شما داشته باشد. برای مثال، تصمیم گرفتن برای ادامه تحصیل یا ورود به بازار کار می‌ تواند از تغییر مسیر زندگی شما باشد. بطور کلی در گیم زندگی یک بازی است شما با عواقب تصمیم گیری هایتان به خوبی روبرو می شوید و متوجه این موضوع خواهید شد که یک تصمیم درست یا اشتباه چقدر می تواند در روند زندگی شما موثر باشد.

در هر مرحله از بازی Life is a Game، شما با یک مشکل جدید روبرو خواهید شد که باید آن را حل کنید. همچنین، شما باید در زمان های مشخصی برای چکاپ سلامتی به مراکز درمانی مراجعه کنید. اگر شما به طور دائم به سلامتی خود توجه نکنید، ممکن است در سنین پایین‌ تر از معمول از دنیا بروید. هدف اصلی بازی زندگی یک بازی است، رسیدن به مرحله آخر زندگی شماست، در حالی که تمامی تصمیم‌ گیری‌ هایی که در طول بازی گرفته‌ اید، تاثیری بر روی پایان زندگی شما نخواهد داشت و ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد.

بازی Life is a Game

دانلود بازی زندگی یک بازی است

در بازی Life is a Game، هدف اصلی شما این است که با گذراندن زندگی به دوران سالمندی برسید و در نهایت از دنیا بروید. برای رسیدن به این هدف، شما باید با مشکلات مختلفی که در طول زندگی شما پیش می‌ آیند، مانند انتخاب حرفه، ازدواج، فرزندان و غیره، روبرو شوید. در بازی Life is a Game، شما با چالش‌های مختلفی روبرو خواهید شد. برای مثال، شما باید تصمیم بگیرید که آیا برای ادامه تحصیل به دانشگاه بروید یا وارد بازار کار شوید. همچنین، شما باید تصمیم بگیرید که آیا ازدواج کنید و فرزندانی داشته باشید یا نه.

با پیشرفت در بازی، شما با نوعی اعتبار یا امتیازی روبرو خواهید شد که به شما اجازه می‌ دهد تا برای به دست آوردن تجربه بیشتر و تصمیم‌ گیری‌ های مهم تر، مثل خرید یک خانه بزرگتر یا خرید یک ماشین، پیشرفت کنید. همچنین، شما با دوستان خود به رقابت خواهید پرداخت تا ببینید کی به دوران سالمندی می‌ رسد و زندگی بهتری را پشت سر می‌ گذارد. با کسب امتیازات بیشتر و رسیدن به مراحل بالاتر، شما می‌ توانید دستاوردهای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و بازی Life is a Game را به عنوان یکی از بازی‌ های پرطرفدار در جامعه بازیکنان موبایل معرفی کنید.

ثبت امتیاز
Life is a Game screenshot 0Life is a Game screenshot 1Life is a Game screenshot 2Life is a Game screenshot 3

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت دارد
رده سنی Everyone
دسته بندی شبیه سازی
8 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *