بستن

بهترین سلاح های پابجی موبایل | 10 اسلحه محبوب پابجی موبایل

بهترین سلاح های پابجی موبایل

بهترین سلاح های پابجی موبایل

امروز در مجله بازی گیمز قصد داریم تعدادی از بهترین سلاح های پابجی موبایل را برای شما دوستان نقد و بررسی کنیم. سلاح های پابجی موبایل عموما در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند. امروز در مقاله، بهترین سلاح های پابجی موبایل – بهترین تفنگ های پابجی موبایل، از دسته های متفاوتی برای شما سلاح آماده کرده ایم تا با هر نوع سبک بازی که دارید، بتوانید نهایت لذت را تجربه کنید. توجه داشته باشید که سلاح ها توسط گیمرها انتخاب شده و توسط ما نقد و بررسی می شود. ما در این مقاله نقاط ضعف و قوت سلاح ها را به طور دقیق ذکر می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بررسی سلاح DP_28 پابجی موبایل

بهترین سلاح های پابجی موبایل: اسلحه DP_28 یکی از تفنگ های بازی پابجی موبایل می باشد که در دسته LMG قرار می گیرد. این اسلحه می تواند در مبارزات رو در رو کارایی بسیار زیادی برای بازیکنان داشته باشد. اسلحه DP_28 از قدرتتخریب بسیار خوبی برخوردار بوده و سرعت بازیابی و بارگذاری پایین آن باعث می شود که سرعت و عملکرد بازیکنان بیشتر شود. البته بهتر است که از این سلاح در حالت آهسته استفاده شود تا راندمان بهتری داشته باشد. در کنار نقاط قوت زیادی که این سلاح دارد باید اشاره کرد که سرعت شلیک آن در مقایسه با سلاح های SMG و AR کم تر است. اسلحه DP_28 برای آسیب رساندن به وسایل نقلیه و استفاده در فواصل دور می تواند گزینه بسیار خوبی باشد و عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت.

چه تجهیزاتی برروی DP_28 سوار می شود؟

بهترین سلاح های پابجی موبایل: اسلحه DP_28 مانند سایر سلاح های موجود در بازی پابجی موبایل از تجهیزات مختلفی بهره مند است که می توانند قدرت، سرعت و عملکرد سلاح را بهبود ببخشند. از مهم ترین اتچمنت هایی که می شه برای این سلاح استفاده کرد می توان به Red Dot Sight، Holographic Sight، 6x Scope، 4x ACOG Scope، 3x Backlit Scope، 2x Aimpoint Scope و… اشاره کرد. هر کدام از این تجهیزات می توانند قابلیت های جدیدی به سلاح اضافه کنند و باعث بهبود عملکرد بازیکن شوند. بهترین سلاح های پابجی موبایل

قدرت تخریب سلاح DP_28

بهترین سلاح های پابجی موبایل: همان طور که گفته شد اسلحه DP_28 در بازی پابجی موبایل از قدرت بالایی برخوردار است و بازیکنان می توانند از آن در رقابت های گروهی استفاده کنند. اگرچه در سرعت های بالا می تواند چالش های مختلفی برای گیمر به وجود بیاورد اما در حالت آهسته می تواند گزینه بسیار خوبی برای آسیب رساندن به وسایل و لوازم مختلف باشد. به صورت کلی قدرت این سلاح در مقایسه با سلاح های محبوب و پرطرفدار SMG و AR کمتر است ولی می تواند گزینه بسیار خوبی برای بازیکنان باشد. اسلحه DP_28 قدرت آسیب بالایی به وسایل دارد و می تواند در فاصله 50 متری بیشترین آسیب و صدمه را به وسیله ها وارد کند.

بررسی تفنگ AWM در بازی پابجی موبایل

بهترین سلاح های پابجی موبایل: خیلی ساده و مشخص است که بهترین اسنایپ در بازی همین AWM است و بدون شک قدرتمندترین سلاح انتخابی است. یک تیراندازی با این اسلحه ناک شدن یا کشتن را تضمین می کند. تنها نکته منفی AWM این است که در مقایسه با اسلحه های دیگر بازی خیلی رایج نیست. برای تهیه یک از آن باید به دنبال ایردراپ (Airdrop) و یا به دنبال فلایرگان (ایردراپ سفارشی) باشید. به همین علت اکثر بازیکنان نمی توانند از AWM استفاده کنند. استفاده از این سلاح مهارت بسیار زیادی در تیراندازی می خواهد، تیر خطا هنگام استفاده از AWM حکم مرگ شما را امضا می کند.

سلاح AKM بازی پابجی

ببهترین سلاح های پابجی موبایل: تفنگ AKM سلاح منحصر بفردی است که توسط تعداد زیادی از بازیکنان استفاده می شود. استفاده از این سلاح کار دشواری است چرا که لگد بسیار زیادی دارد اما به علت قدرت تخریب 49 واحدی، بالاتر از بیشتر سلاح های بازی قرار می گیرد. جدا از بحث پشتیبانی از زوم، AKM می تواند افزودنی های muzzle و magazine را در خود جای دهد. این موارد باعث می شود بازیکنان بتوانند از صدا خفه کن و اتچمنت های آن دسته استفاده کنند. این اتچمنت ها باعث افزایش قدرت و دقت AKM می شوند. این سلاح در دسته اسولت رایفل ها طبقه بندی شده و جزو قوی ترین سلاح های بازی است. شما برای استفاده از AKM باید در تیراندازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشید.

بررسی سلاح M249 بازی پابجی موبایل

اسلحه هایی که تحت عنوان LMG یا صد تیر ها شناخته می شوند در حقیقت ترکیبی از قدرت، تعداد زیاد تیر و قدرت آسیب رسانی بسیار زیادی می باشند. در این مجموعه از تفنگ های بازی پابجی موبایل فقط دو مسلسل وجود دارد که اسلحه M249 یکی از آنها می باشد که از ویژگی ها و قابلیت های خاص و منحصر به فردی برخوردار است. اسلحه M249 از جمله سلاح های کمیاب در بازی پابجی موبایل می باشد. این سلاح دارای ظرفیت 100 گلوله است و از قدرت آسیب بالایی برخوردار است. کنترل کردن این سلاح برای بازیکنان بسیار راحت و ساده است و عملکرد بسیار خوبی در برابر وسایل نقلیه دارد. البته این سلاح مانند تمامی اسلحه های دیگر در کنار نقاط قوت از نواقص و ایراداتی نیز بهره مند است. از مهم ترین ایرادات این سلاح می توان به زمان زیاد تعویض خشاب مجدد آن اشاره کرد که در حدود 8 ثانیه می باشد و این یکی از دلایلی است که بازیکنان کمتر از آن استفاده می کنند.

تجهیزاتی که برروی M249 سوار می شوند

بهترین سلاح های پابجی موبایل: هر کدام از سلاح هایی که در بازی پابجی موبایل در دسترس بازیکنان قرار دارند ویژگی های خاص خود را دارند و بازیکنان می توانند از تجهیزات و اتچمنت ها در این سلاح ها استفاده کنند و قدرت و دقت سلاح های خود را افزایش دهند. از جمله مهم ترین اتچمنت هایی که بازیکنان می توانند برای اسلحه M249 استفاده کنند2x Aimpoint Scope ، 3x Backlit Scope، 4x ACOG Scope، 6x Scope، Canted sight، Holographic Sight و Red Dot Sight و… می باشد. هر کدام از این اتچمنت ها می توانند قابلیت های جدیدی به سلاح اضافه کنند و چالش ها و هیجانات جدیدی پیش روی بازیکن قرار دهند. اسلحه M249 در کنار سلاح های محبوب و مشهوری مانند M416، AWM، Kar98k و… جز بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل هستند که می توانند ویژگی ها و قابلیت های خاصی داشته باشند و هیجان و لذت بازی را برای گیمرها دوچندان کنند. این سلاح اگرچه نادر و کمیاب است اما تجهیزات و اسکین های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است که می تواند قدرت، دقت و میزان آسیب رسانی آن را بهینه کند.

سلاح Kar98K در پابجی موبایل

بهترین سلاح های پابجی موبایل: Kar98K یکی از رایج‌ ترین و پر کاربردترین اسنایپر های بازی پابجی موبایل می‌ باشد. این سلاح از مهمات ۷.۶۲ میلی‌ متری بهره می برد که قدرت بسیار بالا و سرعت شلیک زیادی دارد. یک شلیک هدشات با این سلاح می‌ تواند دشمن را که دارای کلاه لول 3 است را ناک کند. علاوه بر این، پیدا کردن Kar98K زیاد مشکل نیست چون در تمامی نقشه های پابجی موبایل وجود دارد. اگر بخواهیم یک مقایسه کوچک بین Kar98K و AWM داشته باشیم، رقابت این دو سلاح بسیار جالب و تنگاتنگ می باشد. سلاح AWM بسیار پرقدرت و کمیاب است. در حالی که Kar98K در اغلب مکان های موجد در نقشه یافت می شود. Kar98K قدرت مانور بیشتری داشته اما از لحاظ قدرت آسیب دهی ضعیف تر از AWM عمل می کند. برای شلیک های برد کم Kar98K گزینه بهتری خواهد بود اما در فواصل دور AWM حرف اول و آخر را می زند. اسلحه محبوب پابجی موبایل

بررسی لانچر M3E1_A پابجی موبایل

ببهترین سلاح های پابجی موبایل: این سلاح یک موشک انداز قدرتمند است که علی رغم داشتن وزن بالا می تواند عملکرد های مثبت و مفیدی داشته باشد. بیشترین استفاده سلاح M3E1_A در Payload Mode می باشد. Payload Mode یکی از حالت های جذاب و هیجان انگیز در بازی پابجی موبایل است که ویژگی ها و شاخصه های مختلفی دارد. در این حالت بازیکنان می توانند از انواع سلاح های سنگین مانند موشک اندازها بهره ببرند. نارنجک ها، هلیکوپترها، بالگردها و… از دیگر تجهیزات و مهمات نظامی هستند که بازیکنان می توانند در Payload Mode بازی پابجی موبایل استفاده کنند. بازیکنان باید به این نکته توجه باشند که تنها زمانی می توانند از سلاح M3E1_A در Payload Mode که در هلیکوپتر بوده و بخواهند به سمت پایین شلیک کنند.

نحوه استفاده از M3E1_A

همان طور که بالاتر اشاره شد، بازیکنان قادر هستند از این اسلحه در Payload Mode استفاده کنند. اسلحه جذاب و منحصر به فرد M3E1_A در جعبه های super weapon پیدا می شوند و بازیکنان برای استفاده از آن باید به مکان هایی که به صورت آبی رنگ بر روی نقشه مشخص شده اند توجه کنند. جعبه های حاوی این اسلحه در نزدیکی چنین مکان هایی یافت می شوند و اگر بازیکنان بتوانند به جعبه ها دسترسی پیدا کنند می توانند از این اسلحه قدرتمند بهره مند شوند. بر روی هر نقشه یک نشانگر وجود دارد و زمانی که وقت آن به پایان برسد جعبه های super weapon بر روی نقشه ظاهر خواهند شد. البته بازیکنان باید به این نکته توجه داشته باشند که آنها تنها بازیکنانی نیستند که به دنبال این جعبه ها هستند بنابراین برای دسترسی به آن باید استراتژی های خاصی داشته باشند تا مورد حمله سایر بازیکنان قرار نگیرند.

M416 بهترین اسولت رایفل بازی پابجی موبایل

با بهترین سلاح های پابجی موبایل: سلاح M416 به عنوان بهترین اسلحه اسولت رایفل پابجی موبایل شناخته می شود. یکی از ویژگی های این سلاح شدت آسیبی است که می تواند وارد کند. شدت آسیب اسلحه M416 برابر 41 واحد می باشد که می تواند با سلاح هایی مانند M16A4 و Scar_L برابری کند. از دیگر ویژگی های این سلاح می توان به سرعت گلوله آن اشاره کرد که معادل 880 متر بر ثانیه می باشد. سرعت گلوله سلاح M416 از سلاح Scar_L بیشتر است اما در مقایسه با سلاح M16 از سرعت کمتری برخوردار است. کنترل و استفاده از سلاح M416 به عنوان بهترین سلاح AR در بازی پابجی موبایل بسیار راحت است و از آنجایی که وزن زیادی ندارد، بسیار سبک بوده و بدون لگد عمل می کند. البته گیمرها باید بدانند که نمی توانند از این سلاح در تمامی رقابت های خودشان استفاده کنند و فقط برای نبردهای نزدیک مناسب می باشد.

بررسی سلاح M416 پابجی موبایل

همچنین مواقعی که زمان کمی به پایان بازی و رقابت مانده است و یا سرعت بالایی برای اتمام بازی لازم است استفاده از سلاح M416 می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. از نظر زاویه دید می توان گفت که اسلحه M416 به عنوان بهترین سلاح AR وضعیت بسیار بهتری در مقایسه با سایر سلاح ها دارد و از دقت بالاتری برخوردار است. انعطاف پذیری بالای اسلحه نیز باعث شده است که محبوبیت بالایی در میان گیمرها داشته باشد و بیشتر بازیکنان در نبردهای خود از آن استفاده کنند. تمام تفنگ هایی که در بازی پابجی موبایل در اختیار بازیکنان قرار می گیرند از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند که در موقعیت های خاصی از آنها استفاده شود. سلاح M416 به عنوان بهترین اسلحه AR با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد، می توان از آن در موقعیت های مختلف استفاده کنند. بازیکنان علاوه بر آنکه در نبردهای نزدیک می توانند از این سلاح استفاده کنند قادر هستند که در نبردهای هوایی با مسافت های کوتاه و حتی در نبردهای دور نیز از آن استفاده کنند. در حقیقت این اسلحه با ویژگی هایی که دارد در هر شرایطی قابل استفاده است. سلاح های پابجی موبایل

بهترین سلاح های حالت TDM پابجی موبایل

ببهترین سلاح های پابجی موبایل: هر سیزن از بازی پابجی موبایل نقشه ها، امکانات، تجهیزات، مودها و حالت های مختلفی برخوردار است که می توانند جذابیت و چالش های متعددی برای گیمرها به همراه داشته باشند. حالت TDM بازی پابجی موبایل از جمله حالت هایی است که محبوبیت بالایی در میان گیمرها دارد. در این حالت بازیکنان می توانند از مود Team Death Match استفاده کنند. در نسخه ابتدایی حالت TDM بازی پابجی موبایل دو تیم با 4 بازیکن در برابر همدیگر قرار می گیرند و به رقابت باهم می پردازند و تیمی که قادر باشد در مدت زمان کمتری 40 نفر از بازیکنان را از دور بازی حذف کند برنده رقابت این حالت خواهد بود. استفاده از سلاح ها در این حالت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بازیکنان باید در انتخاب سلاح های خود نهایت دقت را داشته باشند.

چه سلاح هایی در حالت TDM عملکرد بهتری دارند؟

البته بازیکنان باید بدانند که در آخرین به روزرسانی حالت TDM بازی پابجی موبایل تغییراتی ایجاد شده است و بازیکنان باید در گروه های 8 نفره به رقابت باهم بپردازند. در این حالت بازیکنان می توانند از 7 نقشه مختلف استفاده کنند و بر خلاف نسخه های قبلی که با 40 نفر مبارزه می کردند باید با 50 نفر مبارزه داشته باشند و آنها را از دو رقابت ها حذف کنند. برای حضور موفقیت آمیز در این حالت از بازی، شما باید سلاح های مناسبی انتخاب کنید. انتخاب اسلحه مناسب از مهم ترین ارکان های این حالت از بازی است. تمامی سلاح هایی که امروز برای شما نقد و بررسی شد، جزو بهترین سلاح های ممکن برای بازی در حالت TDM می باشد. این سلاح ها در حالت بتل رویال نیز عملکرد بسیار مناسبی دارند و به طور کلی بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل محسوب می شوند.

جمع بندی پایانی

بهترین سلاح های پابجی موبایل: بازی پابجی موبایل از جمله بازی هایی است که در سال های اخیر موفقیت های متعددی به دست آورده است و میلیون ها بار توسط گیمرهای سراسر جهان دانلود و نصب شده است. هر نسخه و سیزن جدیدی که از بازی عرضه می شود، تغییرات مختلفی با سیزن های گذشته داشته و از ویژگی ها و قابلیت های جدیدی بهره مند است. سلاح های جدیدی در سیزن های اخیر بازی پابجی در اختیار بازیکنان قرار گرفته اند، هر کدام می توانند عملکردهای متفاوتی داشته باشند و در رقابت های مختلف توانایی و مهارت بازیکنان را بهبود ببخشند. در انتها ممنونم که تا آخر این مقاله با بازی گیمز همراه بودید.
دسته بندی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *