بستن

SAO Integral Factor - MMORPG

دانلود فایل ها

دانلود بازی Sword Art Online: Integral Factor

نقد و بررسی بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال

هم اکنون میتواند با دانلود بازی Sword Art Online: Integral Factor از سایت بازی گیمز لذت بازی هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال را تجربه کنید.

بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال یک بازی نقش آفرینی آنلاین است که بر اساس مجموعه داستان و انیمه ژاپنی Sword Art Online ساخته شده است. در بازی هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال، بازیکنان در دنیایی مجازی به نام Aincrad گرفتار شده اند و باید برای زنده ماندن در این دنیای مجازی، مبارزاتی را با موجودات خطرناک انجام دهند. هم اکنون میتواند با دانلود بازی Sword Art Online: Integral Factor از سایت بازی گیمز لذت بازی هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال را تجربه کنید.

دنیای مجازی Aincrad توسط تیم سازنده حرفه ای و خوش سلیقه به طور جالبی بازسازی شده است. همچنین، بازیکنان می توانند شخصیت خود را سفارشی کنند و از یک مجموعه گسترده از تجهیزات و اسلحه برای مبارزه استفاده کنند.  بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال دارای یک داستان جذاب است که در طول بازی به تدریج به نمایش در می آید و گیمرها را به دنیای داستان جذب می کند. در ضمن، بازیکنان می توانند در گروه هایی با دوستان خود یا بازیکنان دیگر عضو شوند و با آنها همکاری کنند.

دانلود بازی Sword Art Online: Integral Factor

نقاط ضعف بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال

برخی کاربران این بازی را به دلیل نقص هایی در مکانیزم های بازی و محتوای تکراری که در آن وجود دارد، نقد کرده اند. برای مثال، برخی از مبارزات با موجودات خطرناک در بازی بسیار ساده هستند و بازیکنان ممکن است به سرعت خسته شوند.

گیم پلی بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال

بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال دارای یک سیستم کنترل ساده و خوش دست است که به گیمرها اجازه می دهد به آسانی بازی را درک کنند و از آن لذت ببرند. بازیکنان می توانند با استفاده از تجهیزات و اسلحه های مختلف، مهارت های مختلف را یاد بگیرند و در مبارزات با موجودات خطرناک از آنها استفاده کنند.

گیمرها باید در دنیای مجازی به مبارزه با موجودات خطرناک بپردازند و به دنبال رسیدن به سطوح بالاتر و به دست آوردن تجهیزات و اسلحه های بهتر باشند.

گیمرها می توانند به تدریج به سطوح بالاتری از بازی دست یابند به اصطلاح لول آپ کنند و تجهیزات و اسلحه های بهتری را به دست آورند. همچنین، گیمر میتواندبا دیگر گیمرها به صورت تیمی بازی کند و با گیمرها همکاری کند تا برای رسیدن به اهداف مشترک موفق شوند.

بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال دارای گیم پلی عمیق و جذابی است که به گیمرها اجازه می دهد تجربه آنلاینی بسیار خوبی را در دنیای مجازی Aincrad داشته باشند. بازیکنان می توانند شخصیت خود را از انتخاب کردن نوع شخصیت، شکل صورت، موی شخصیت و تجهیزات شخصیت به دلخواه خود سفارشی سازی کنند.

گرافیک بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال

گرافیک بازی Sword Art Online: Integral Factor هنر شمشیر آنلاین: عامل انتگرال بسیار زیبا و جذاب است. گیمرهامی توانند در دنیای مجازی Aincrad با تمام جزئیات و طراحی دقیق آن آشنا شوند. بازی دارای طراحی کاراکترهای بسیار زیبا و جزئیات دقیقی از تجهیزات و اسلحه های مختلف است. همچنین، محیط های بازی نیز با جزئیات بسیار دقیق طراحی شده است و گیمرها می توانند در نقاط مختلف محیط بازی به بررسی جزئیات مختلف و زیبای بازی پرداخته و تجربه جذابی از بازی داشته باشند.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
SAO Integral Factor - MMORPG screenshot 0SAO Integral Factor - MMORPG screenshot 1SAO Integral Factor - MMORPG screenshot 2SAO Integral Factor - MMORPG screenshot 3

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت دارد
رده سنی Everyone 10+
دسته بندی ایفای نقش
22 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *